SJV Rosmalen

Mimosastraat 1
5241 XT
Rosmalen


Activiteiten

SJV is een vrijwilligersorganisatie die bestaat door het enthousiasme en de vrijwillige inzet papa’s, mama’s, opa’s, oma’s, grote broers en zussen in de vereniging om alle basisschoolkinderen in Rosmalen van leuke activiteiten te kunnen laten genieten. We organiseren met elkaar veel in onze vrije tijd en misschien kan er soms wel eens iets anders gaan dan dat je graag zou willen. Dank alvast voor de waardering en het begrip.
 

NOODNUMMER SJV

Als je met uitdrukkelijke spoed contact nodig hebt tijdens een van de activiteiten, bel dan 06 - 21 20 74 04

 

SJV disco - disco@sjvrosmalen.nl

Poppenconsultatiebureau - pcb@sjvrosmalen.nl 

Koningsdag - koningsdag@sjvrosmalen.nl 

Wandel3daagse - w3d@sjvrosmalen.nl

Kindervakantieweek - kvw@sjvrosmalen.nl

Kabouterbos - kabouterbos@sjvrosmalen.nl

Oliebollenverkoop - oliebollenverkoop@sjvrosmalen.nl

Oliebollenbingo - oliebollenbingo@sjvrosmalen.nl

Maatschappelijke stages - stage@sjvrosmalen.nl

Externe vertrouwenspersoon

Barbara van Don - 06 27 57 11 61 - barbara@vertrouwenscollectief.nl  
Voor meer informatie over de SJV gedragscode: Gedragscode

Bestuur

Michiel Houdijk (voorzitter) - bestuur@sjvrosmalen.nl

Mirjam Bouten (secretaris) - secretariaat@sjvrosmalen.nl

Henk Groen (penningmeester) - bestuur@sjvrosmalen.nl

Martine Ansems (communicatie) - communicatie@sjvrosmalen.nl

Randall van Zanten - bestuur@sjvrosmalen.nl

Adriënne Hazenberg bestuur@sjvrosmalen.nl

John Blankendaal bestuur@sjvrosmalen.nl



Cookie instellingen